Vi jobber for deg

Les mer om Red & White-gruppen

  Arbeidsområde: Telefon/e-post:  

Line Enerhaugen

Line Enerhaugen


Salgssjef


+47 32 24 22 90

line@redwhite.no

 

Anne Karine Garder

Anne Karine Garder

Salgs- og markeds-koordinator

+47 32 24 22 97

anne.karine@redwhite.no

 

Svein Hellerud

Svein Hellerud

Salgsrepresentant

+47 32 24 22 96
+47 408 50 934

svein@redwhite.no

 

Erik Wallentin

Erik Wallentin

Kunderådgiver, nettredaktør og ansv. for
varedata

+47 32 24 22 98
+47 928 51 150

erik@redwhite.no

Les mer

 

Sivert Boldvik Sæterøy

 

Sivert Sæterøy

 

Logistikk

 

+47 32 24 21 80

sivert@redwhite.no


 

 

Marthe E. V. Wam

Hennes Kostelige Høyhet

Marthe E. V. Wam

Koordinator

 

 

+47 32 24 22 92

marthe@redwhite.no

 

 

Are Aamot

Are Aamot

 

 

Innkjøpssjef og vinfaglig konsulent

 

+47 32 24 22 96

are@redwhite.no

 

Hege Høili Frafjord

Hege Frafjord

 

Kontorsjef

 

+47 32 24 22 90

hege@redwhite.no

 

 

Torgrim Frafjord

Torgrim Frafjord

 

 

Daglig leder

 

 

+47 32 24 22 90

torgrim@redwhite.no

 

 

Hvis du er usikker på hvem du bør kontakte:

Ring 32 24 22 90 eller bruk kontaktskjemaet for e-post!

Ny salgssjef i Red & White

Ny salgssjef i Red & White Line Enerhaugen tiltrer i dag stillingen som salgssjef i Red & White AS. Hun kommer fra vårt datterselskap As Youlikeit AS.